LG 75NANO81A3A | 75 | Smart TV | webOS 25 | UHD
| All | |
| Connectivity | HDMI, USB |
| Digitaalsignaali formaadisüsteem | DVB-T2/T (Terrestrial), DVB-C (Cable), DVB-S2/S (Satellite) |
| Ekraan | 3840 x 2160 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 75 |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 189 cm |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 224.00 mm |
| Gross height (mm) | 1201.00 mm |
| Gross weight | 42.55 kg |
| Gross width (mm) | 1816.00 mm |
| HD tüüp | UHD |
| Installitud operatsioonisüsteem | webOS 25 |
| Mõõdud (l x s x k) koos statiiviga | 1678 x 378 x 1045 mm |
| Net weight | 31.40 kg |
| Nutiteleri funktsioon | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 8920.00 g |
| Plastic (No PET) | 2230.00 g |
| Producer | LG |
| Producer product name | 75NANO81A3A |
| Tare weight (kg) | 11.15 kg |
| Volume (m3) | 0.49 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
Sildid: lg 75nano81a3a 75 smart tv webos 25 uhd, 75nano81a3a, lg, telerid




